Sixtol Refraktometer na meranie obsahu vody v mede

Sixtol Refraktometer na meranie obsahu vody v mede

Sixtol Refraktometer na meranie obsahu vody v mede od spoločnosti s vynikajúcim menom Sixtol je u nás k dispozícii za skvelú cenu. Kúpou tohto produktu určite ušetríte. Čas a peniaze. Sixtol Refraktometer na meranie obsahu vody v mede práve teraz za 30.99 €

30.99 €
Overiť dostupnosť

Celý popis

Parametre

Hodnotenie

Kvalitný optický refraktometer s automatickou teplotnou kompenzáciou je určený pre jednoduché rýchle a presné meranie obsahu vody v mede v rozsahu 13 % - 25 % s rozlíšením 0,1 %.Kvalita medu je potrebná napríklad pre získanie značky Český med, podľa Smernice Rady 2001/110 / ES, Smernice Európskeho parlamentu a Rady 2014/63 / EÚ, Vyhlášky č. 76/2003 Zb., Vyhlášky č. 148/2015 Zb., Zväzovej normy kvality č. ČSV 1/1999.Zloženie zmesí či čistoty látok možno určovať pomocou zmerania indexu lomu lúča svetla. Meranie je veľmi jednoduché, stačí kvapnúť kvapku meranej látky na zošikmený optický hranol prístroja, priklopiť krytku hranola (látka sa rozprestrie), pozrieť sa proti svetlu do okuláru prístroja (prípadne ho zaostriť) a na príslušnej stupnici v zornom poli možno ihneď odpočítať hodnotu obsahu vody .Pre presné meranie je potreba dodržať referenčnú teplotu 20 °C. Presnosť je ± 0,1 %.Pre meranie prístroj nepotrebuje žiadnu batériu, má ľahkú, ale veľmi odolnú konštrukciu zo špeciálnej alumíniovej zliatiny. Časť prístroja je vybavená mäkkým gumovým krytom pre komfortné držanie bez nebezpečenstva zošmyknutia.Obsah sady:

1x refraktometer na med
1x praktické a mechanicky odolné plastové puzdro
1x pipeta pre odber vzorky
1x skrutkovač na kalibráciu prístroja
1x antistatická čistiaca handrička na optický hranol

 

Názov:
Sixtol Refraktometer na meranie obsahu vody v mede
Výrobca:
SKU:
8594196530028

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Pozrite si všetky ostatné produkty tejto značky 
V našom e-shope Mdnabytok.sk si s radosťou kúpite moderný nábytok od popredných dodávateľov nábytku. Vyberte si z obrovského množstva osvedčených produktov. Využite výhody online nakupovania a prestaňte tráviť čas v radoch. Na Mdnabytok.sk máme všetko, čo potrebujete pre svoje moderné bývanie. Sedacie súpravy, rohové sedacie súpravy, postele, postele so skrinkovými pružinami, kuchyne, stoličky, kreslá - to všetko tu nájdete za dostupné ceny. Nakupujte bezpečne a rýchlo online v našom e-shope. Vašu objednávku vám doručíme domov čo najskôr.
Vyberajte z ponuky
23180
produktov
162
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Mdnabytok.sk